slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
en kup tablet... • Zdravila, tablete: antidepresivi, pomirjevala • Psihoterapija forum

en kup tablet...

Zdravila za pomoč pri psihičnih težavah.
Zdravljenje depresije, anksioznosti in drugih psiholoških težav z zdravili.
Vprašanja in vaše izkušnje z zdravili, jemanjem, uporabo tablet.

en kup tablet...

Odgovor telebajsek85 čet. 22.mar.2012 11.32

Začelo se je z antidepresivi. Jemala sem Cymbalto ker je tudi proti bolečinam. No in potem so ugotovili da imam anksiozne motnje, tesnobo, borderline... In se je začelo: Seraquel, Loqen, Mirzaten, Prazine, Lyrica, Lamictal. Jemala sem vse tablete približno eno leto, stranski učinki so bili: začela sem jeclat, se spotikat, govorla sem kr neke stvari ki nimajo veze in naslednji trenutek pozabla kaj sem povedala... in najpomembneje, zredila sem se za 30kg

Vem da to ni najboljši način za odvajaje od teh tablet, prvo sem nehala jest Cymbalto, čez kakšno leto pa še antipsihotike. In to vse naenkrat. 2 tedna sem imela krizo, pa se sicer zdaj super počutim. Jemljem še Lyrico ker imam nevropatske bolečine in je tudi nasploh super za tesnobo, Lamictak zaradi epilepsije in če res ne morem spat vzamem še kak Mirzaten

Če vse skup seštejem sem jedla 7 tablet za psiho, Tramal proti bolečinam in vedno še kak antibiotik ker mam rano na nogi
Pri 26 letih tolko tablet :jao
Pa itak so neki časa še pomagale pol pa nič več.
Ne hvala :ni šans:
telebajsek85
 
Prispevkov: 4
Član od: sr. 21.mar.2012 18.07

Re: en kup tablet...

Odgovor mateja pet. 30.mar.2012 14.07

Pozdravljena!

Res si jemala veliko različnih tablet. Iz tvojega sporočila razumem, da si sedaj prenehala jemati vsa ta zdravila.
Upam, da si v redu in da ti je dobro tudi brez.

Lep pozdrav,
Mateja
mateja
 
Prispevkov: 35
Član od: sr. 18.avg.2010 15.11


Vrni se na Zdravila, tablete: antidepresivi, pomirjevala

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 1 gost

cron