slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
Dominor • Zdravila, tablete: antidepresivi, pomirjevala • Psihoterapija forum

Dominor

Zdravila za pomoč pri psihičnih težavah.
Zdravljenje depresije, anksioznosti in drugih psiholoških težav z zdravili.
Vprašanja in vaše izkušnje z zdravili, jemanjem, uporabo tablet.

Dominor

Odgovor gaia ned. 9.jan.2011 14.19

Pozdravljeni, ker me že več let po malem mučijo simptomi anksioznosti, proti kateri se borim predvsem s psihoterapijo, sem pred dnevi nabavila v lekarni naravni antidepresiv Dominor. Zanima me, če ima lahko kakšne stranske učinke in po kolikšnem času lahko pričakujem izboljšanje.

Hvala za odgovor in lep pozdrav
Gaia
gaia
 
Prispevkov: 14
Član od: tor. 20.apr.2010 20.42

Re: Dominor

Odgovor mateja ned. 9.jan.2011 20.25

Zdravo, Gaia!

Dominor je hidrolizat mlečne beljakovine z aktivno peptidno skupino. Veže se na GABA - receptorje v možganih in poveča koncentracijo GABA nevrotransmitra, ki je enden najpomembejših prenašalcev v našem telesu. Ustrezna koncentracija GABA daje občutek ugodja in uravnoteženosti. Zmanjšana koncentracija pa povzroča občutke tesnobe.Na ta način deluje Dominor.

Stranskih učinkov proizvajalec ne omenja, učinek pa boste opazili po cca. 10-ih dneh. Priporočajo, da prvih 10 dni vzamete 2 kapsuli.

Dominor propagirajo predvsem kot regulator stresa, ki izboljša tudi koncentracijo in kvaliteto spanja. Kot naravni antidepresiv pa je znana šentjanževka, ki jo najdete v pripravku Deprim. Znanstveno je dokazan njen učinek, jemanje pa je dolgotrajno in s precej visokimi dozami.

Moje mnenje je, da sta oba pripravka v redu, vsak za svoj namen.


Upam, da vam bo prehransko dopolnilo Dominor pomagalo. Pa sporočite, ker bo informacija koristila še komu na forumu.

Srečni in pozdrav,
Mateja
mateja
 
Prispevkov: 35
Član od: sr. 18.avg.2010 15.11

Re: Dominor

Odgovor gaia pon. 10.jan.2011 14.34

Hvala za izčrpen odgovor, sem že začela jemati Dominor, bom poročala, če bodo kakšni rezultati ali kakšni nenavadni stranski učinki.

Lep pozdrav --<--@
Gaia
gaia
 
Prispevkov: 14
Član od: tor. 20.apr.2010 20.42


Vrni se na Zdravila, tablete: antidepresivi, pomirjevala

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 1 gost

cron