slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
... • Za nove na forumu • Psihoterapija forum

...

Za vse, ki ste prvič na forumu, še sveže prijavljeni. Tukaj lahko narediš prve korake, napišeš kaj o sebi, o tem, kar ti leži na duši, pozdraviš druge ...

...

Odgovor tsuchi čet. 18.okt.2012 18.52

Živjo!

Zanima me če pomagate tudi na ravni koncentracije pri učenju in spodbujevanja k učenju??? Vem da se sliši čudno, vendar mi je zelo težko sploh odpreti zvezek da bi se začela učiti, takoj si verjetno izmislim da moram početi kaj drugega ali pa me začne boleti glava ker preveč premišlujem kako in koliko se bom učila. Drugače mi je moja smer na faxu zelo všeč, pa to zgleda ni dovolj da bi pljunila v roke in naredila nekaj! Sposobna sem dovolj, le nemorem se pripraviti do dela, ker če ''se mi neda'' učit ali kaj podobno nebo iz mene nič in že sama misel na to me spravlja ob živce in vse skupaj me naredi stresno, posledično pa tudi malo depresivno ker me zelo skrbi moja prihodnost v življenju! Kaj naj storim??? :(

imam še ostale probleme ki so mogoče pretiravanje mogoče pa ne saj nevem kaj je narobe. Opazila sem da v določenih situacijah ko sem obkrožena z ljudmi oz zapustim svoje bivališče, se neprestano potim pa ali mi je vroče ali pa me zebe vedno je enako sploh pa je to potenje najhujše če se pogovarjam z kakšno osebo katerokoli pa ali jo poznam ali pa ne, nevem mogoče se preveč trudim da bi bila prijazna in ugajala ljudem (navsezadnje skoraj nimam prijateljev), prav zaradi tega mislim da problem ni zdravstven, mogoče se motim.....my list goes on and on

Pomoč?
LP T
tsuchi
 
Prispevkov: 2
Član od: čet. 18.okt.2012 18.20

Re: ...

Odgovor Nevenka pet. 19.okt.2012 12.15

Pozdravljena, Tsuchi, seveda se ukvarjamo tudi z motivacijo in koncentracijo pri učenju in smo pri tem zelo uspešni. Lahko me pokličete na tel: 041 635 530, pa se bomo dogovorili za pomoč na tem področju.
Potenje ali mrazenje je odziv telesa na določen zunanji stres, ta pa je v vašem primeru verjetno bližina ljudi ali pogovor z njimi. Morda se trudite biti popolni v pogovoru, se bojite, kaj si bodo drugi mislili o vas ali kaj podobnega, razlogov je lahko veliko. Ti zunanji simptomi navadno hitro izginejo ali se zmanjšajo, ko si dovolimo, da smo pred drugimi ljudmi preprosto mi, ranljivi, morda prestrašeni in nepopolni, se ne opazujemo in ne kritiziramo. To sicer ni najlažja in zelo hitra pot, je pa nedvomno najbolj učinkovita.

Želim vam prijeten dan --<--@
Nevenka
Uporabniški avatar
Nevenka
spec. psihoterapije transakcijske analize
 
Prispevkov: 703
Član od: tor. 13.apr.2010 18.04
Kraj: Ljubljana


Vrni se na Za nove na forumu

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 1 gost

cron