Iščem dopisovalko/ca

O druženju, skupnih srečanjih, izletih, skupinah, delavnicah, zabavah, družabnih dogodkih, prireditvah, rekreaciji ...
Post Reply
izkloplena
Posts: 5
Joined: Fri. 5.Oct.2012 23.43

Iščem dopisovalko/ca

Post by izkloplena »

Pozdravljeni!

Imam diagnozo socialne fobije ter depresije, kar me precej ovira v mojem življenju.
Želim si spoznati osebe s podobnimi problemi kot jaz, torej da imajo tudi socialno fobijo. Lahko mi pošljete zasebno sporočilo :oops:

Tako bi si lahko dopisovali in malo pojamrali o naših težavah. Mogoče pa bi nekoč celo zbrali pogum, in se dobili na pijači?

Lep pozdrav
Post Reply