Pijača in druženje v torek 22. 6., po skupini za javno nastopanje

O druženju, skupnih srečanjih, izletih, skupinah, delavnicah, zabavah, družabnih dogodkih, prireditvah, rekreaciji ...
Post Reply
User avatar
Sky
Posts: 54
Joined: Mon. 12.Apr.2010 22.32

Pijača in druženje v torek 22. 6., po skupini za javno nastopanje

Post by Sky »

Hello!

Glede na to, da imamo jutri zadnjič skupino za javno nastopanje in da smo se imeli na intenzivni delavnici v Lučah prav fino, je padla ideja, da gremo jutri, torej v torek 22.6. na pijačo in nadaljujemo z druženjem. Dobimo se ob 20h nasproti Parmove 51.

Vabljeni v čim večjem številu!

Se vidimo!
Post Reply