slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
sanje o letenju • Sanje • Psihoterapija forum

sanje o letenju

Sporočila sanj, razlaga sanj, simbolika sanj ...

sanje o letenju

Odgovor gaia ned. 2.maj.2010 16.35

Živijo, velikokrat sanjam, da letim... in se imam res fajn... Ponavadi me kdo lovi, preganjajo me, tečejo za mano, jaz pa se preprosto dvignem in poletim... delam akrobacije in uživam... Zanima me, kaj to pomeni? Ali ima še kdo take sanje?
gaia
 
Prispevkov: 14
Član od: tor. 20.apr.2010 20.42

Re: sanje o letenju

Odgovor Hator tor. 4.maj.2010 0.44

Ufff, v sanjah velikokrat letim. Po navadi tudi, kadar sanjam da bežim oz sem preganjana. Kaj natančno bi to pomenilo ne vem, je pa tudi meni fajn plavati po zraku :) nekoč sem obletela celo Kitajsko haha, mogoče se sliši smešno ampak so bile čudovite sanje.
Uporabniški avatar
Hator
 
Prispevkov: 15
Član od: tor. 13.apr.2010 19.26

Re: sanje o letenju

Odgovor gaia čet. 6.maj.2010 20.40

Meni so tudi te sanje ful fajn... Ko se zbudim, se mi vedno zdi škoda, da ni resnično...
Hej, Hator, pa si že kdaj prej bila na Kitajskem oz. kako si vedela, da letiš po Kitajski? jaz ponavadi letam v nekih čudnih zaprtih prostorih ali pa nad travniki, ampak nikoli se ne spomnim kakšne konkretne lokacije....
gaia
 
Prispevkov: 14
Član od: tor. 20.apr.2010 20.42

Re: sanje o letenju

Odgovor Hator sob. 8.maj.2010 11.11

Nikoli nisem bila na Kitajskem, pravzaprav sem preprosto vedela da sem tam.Še z letalom nisem nikoli letela hehe, pa me prav zanima ali je dejanski pogled na zemljo enako kot v sanjah. Celo neki glas sem slišala ki mi je razlagal kako so ljudje tam živeli v preteklosti, skratka discovery travel v sanjah hahaha. Mogoče se sliši zmešano, samo tako je bilo. Drugače pa sem pred jemanjem adja bila resnično sanjač, veliko sem sanjala tako zelo doživeto, sedaj pa bolj malo oz se ne spomnim. Ali se je še komu tako zgodilo?
Uporabniški avatar
Hator
 
Prispevkov: 15
Član od: tor. 13.apr.2010 19.26


Vrni se na Sanje

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 0 gostov

cron