slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
TRENUTNO PRENAJEDANJE... • Motnje hranjenja • Psihoterapija forum

TRENUTNO PRENAJEDANJE...

Bulimija, anoreksija, prenajedanje ...

Re: TRENUTNO PRENAJEDANJE...

Odgovor Little Prince čet. 15.jul.2010 8.40

Valentina pozdravljena,

ljudje se radi omamljamo na takšne in drugačne načine. Nekateri posežejo po drogah, drugi po hrani, tretji so odvisni od lepih pogledov, spogledovanja, četrti so odvisni od socialnih mrež, peti od vsega naštetega. Skratka odvisnosti je cel kup. Vprašanje je zakaj se omamljamo in kaj si delamo s tem. Vse kar naredimo je to, da potlačimo čustva, ki se jih bojimo in se ne želimo ukvarjati z njimi. Predlagam ti, da se začneš raziskovati in ugotoviš katera čustva iz preteklosti se skrivajo za tem. Čustva so tvoj zaveznik in hkrati tvoj vodnik. Ko pridejo slabi občutki iz telesa začni delati z njimi in jih ne potlačuj, ker s tem varaš samo sebe.

LiP
Uporabniški avatar
Little Prince
 
Prispevkov: 12
Član od: ned. 13.jun.2010 18.08

Re: Intervju

Odgovor Neza05 tor. 25.nov.2014 14.26

Zdravo!

Sem Neža, dijakinja 4. letnika gimnazije. Moj izbirni predmet je psihologija, pri katerem moramo izdelati seminarsko nalogo. Moj naslov se glasi Motnje hranjenja.
Seminarska naloga zajema teoretični del in praktični del, pri katerem moramo uporabiti eno izmed tehnik raziskovanja. Zamislila sem si intervju, zato se obračam na tale forum s prošnjo, da se mi javi kakšen kandidat, ki je za to pripravljen in mu pogovor o svoji motnji hranjenja ne bi predstavljal težave. Potrebovala bi vsaj tri osebe, saj moram rezultate na koncu primerjati.
Razmišljam pozitivno in močno upam, da se mi javi kakšen prostovoljec, saj bi mi bilo to v veliko pomoč.

Za kakršenkoli odziv bom neizmerno hvaležna. :)
Lp, Neža
kontakt: jurecicn@gmail.com
Neza05
 
Prispevkov: 2
Član od: pon. 24.nov.2014 18.16

Prejšnja

Vrni se na Motnje hranjenja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 0 gostov