slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
Iščem dopisovalko/ca • Socialna fobija • Psihoterapija forum

Iščem dopisovalko/ca

Socialna fobija, socialna anksioznost ...

Iščem dopisovalko/ca

Odgovor izkloplena ned. 20.okt.2013 22.13

Pozdravljeni!

Imam diagnozo socialne fobije ter depresije, kar me precej ovira v mojem življenju.
Želim si spoznati osebe s podobnimi problemi kot jaz, torej da imajo tudi socialno fobijo. Lahko mi pošljete zasebno sporočilo :oops:

Tako bi si lahko dopisovali in malo pojamrali o naših težavah. Mogoče pa bi nekoč celo zbrali pogum, in se dobili na pijači?

Lep pozdrav
izkloplena
 
Prispevkov: 5
Član od: pet. 5.okt.2012 23.43

Re: Iščem dopisovalko/ca

Odgovor Mony72 sr. 16.jul.2014 10.08

Pozdravljena.....jaz sem za dopisovanje. Sem pa iz Kranja. Iz kje pa si ti? V bistvu rabim "prijateljico". Oglasi se kaj.
Mony72
 
Prispevkov: 4
Član od: tor. 13.avg.2013 14.12

Re: Iščem dopisovalko/ca

Odgovor dejzl pet. 28.avg.2015 7.05

Tudi sam imam socialno fobijo tako, da si dobrodošla. Lahko mi pišeš kadarkoli. Skupaj bomo lažje prebrodili težave, ki nas pestijo. Lep pozdrav. ;)
dejzl
 
Prispevkov: 2
Član od: sr. 26.avg.2015 21.17

Re: Iščem dopisovalko/ca

Odgovor sara pon. 30.maj.2016 19.19

Tudi jaz sem odprta za dopisovanje.
sara
 
Prispevkov: 4
Član od: pon. 30.maj.2016 16.55
Kraj: zgornja Vipavska dolina

Re: Iščem dopisovalko/ca

Odgovor kataya ned. 10.jul.2016 16.36

Hej punce, tudi jaz imam socialno fobijo, lahko mi pišete na girlinyourdreams94@gmail.com

Se slišimo :)
kataya
 
Prispevkov: 1
Član od: ned. 10.jul.2016 16.34

Re: Iščem dopisovalko/ca

Odgovor Nadina tor. 13.dec.2016 8.17

Dragi fobiki in fobijke..

iščem po spletu in iščem...malo najdem..in še to kar najdem, je napisano leta nazaj. In če komu kaj napišem, odgovora ni. Potem se vprašam, ali so vsi ti teksti kar nekaj, ali so za njimi res ljudje s težavami...
Po pravici povedano bi bila vesela, ko bi ne bili, ko bi na svetu ne bilo težav in bolečin in stisk...
Poznam socialno fobijo. Poznam jo prekleto dobro. Imam sina, starega 23 let. Ima močno socialno fobijo, strah pred zunanjim svetom, množico ljudi. Zanimivo..po drugi strani pa si želi prijateljev...
Preiskala sem že vse možno- terapevtsko pomoč, društva, prostovoljci itd. Nič. Za ljudi s socialno fobijo, ampak res pravo socialno fobijo, ni nič. Terapije so izjemno drage, samoplačljive...posluha ni.
No, jaz ga imam. Ogromno posluha in razumevanja in vsega..imam tudi voljo in čas. Za svojega sina, za vas in zase. Le "brcniti"me je treba...Kdo? Vi! Zakaj? Ker lahko s skupnimi močmi premagamo marsikaj. Ker ne bo več osamljenosti, ker bomo našli odgovore, ker bom imela čas....Če ni svet za fobike, ga bomo skupaj ustvarili. Sin in jaz sva le dva..ko bomo trije, štirje..bomo MI. Lep dan vam želim. Dosegljiva sem na mail nadina.nardin@gmail.com
Nadina
 
Prispevkov: 1
Član od: pon. 22.feb.2016 14.17


Vrni se na Socialna fobija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 0 gostov