slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
Nezaželjen otrok - kako preboleti? • Strokovnjak odgovarja in svetuje • Psihoterapija forum

Nezaželjen otrok - kako preboleti?

Odgovori, svetovanje, komentarji strokovnjaka

Nezaželjen otrok - kako preboleti?

Odgovor Zvezda sr. 30.dec.2015 20.26

Spoštovani,

zanima me kako bi se na brezplačen način rešila svojega problema, ki je občutek nezaželjenosti s strani moje mame?
Hotela me je splaviti, pa se je potem premislila sredi postopka (na CSD, splav je bil še nelegalen - leto 1974)...Bila je mlada študentka, tudi moj biološki oče se je strinjal s tem (šlo je za aferico). Kasneje sem končala z ´očimom´, popolnoma odsotnim očetom (mama mu je preprečila vse odnose z mano) in s hladno materjo, ki se ni nikoli zame zanimala, še posebej me je ignorirala, ko sem jo potrebovala najbolj.
Stara sem 41, nisem še imela uspešne ljubezenske zveze, imam otroka starega tri leta. Poleg tega smo se ogromno selili (dva vrtca, tri OŠ, dve SŠ sem zamenjala), tako sem s časom izgubila tudi svoje prijatelje, na koncu se ne znam več povezati z nikomer.
Prosim za nasvet. Vem, da se da odpraviti s hipnozo, a je draga (sem brezposelna). Se da pomagati kako drugače, čisto zares in za vedno? Kajti počutim se neuspešno, kot sramota, nimam ambicij.
Prosim. Hvala v naprej. LP
Zvezda
 
Prispevkov: 1
Član od: sr. 30.dec.2015 20.23

Re: Nezaželjen otrok - kako preboleti?

Odgovor Nevenka pet. 8.jan.2016 9.32

Pozdravljeni, poskusite se obrniti na spletno stran www.nebojse.si. To je društvo, ki nudi osebam z zelo slabim finančnim stanjem nekaj ur brezplačne terapije. Žal ne vem, kako to poteka, zato vam predlagam, da jim pišete in se pozanimate. Verjetno pa boste glede na kompleksnost vašega problema potrebovali dolgotrajno terapijo, ampak morda boste medtem že dobili zaposlitev.

Vse dobro vam želim:-)
Nevenka
Uporabniški avatar
Nevenka
spec. psihoterapije transakcijske analize
 
Prispevkov: 703
Član od: tor. 13.apr.2010 18.04
Kraj: Ljubljana


Vrni se na Strokovnjak odgovarja in svetuje

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 0 gostov