slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
Petarde • Razno • Psihoterapija forum

Petarde

Splošne razprave, debate ...

Petarde

Odgovor herr Flick tor. 30.dec.2014 18.42

Pok, pok, pok .... buuuuum .. pok ... buuuum ... in potem staknem visoko kvaliteten popizditis permanentus in bi šel najraje iz stanovanja in delno zavil vrat komurkoli to meče.

Zanima me, v čem je fora?
Želel bi čisto resno debato z nekom, ki je to kot mulc metal

(ne morem si predstavljat, da bi odrasla oseba z volilno pravico in opravilno sposobnostjo uživala v tem brez pomisleka na ostale ljudi, ki živijo na istem območju).

Popizditis sem dobil že prej ob pokanju, odkar imam psa pa vidim, da to ne povzroča samo živciranja ljudem ampak prav resno trpljenje živalim. Pes se začne trest ob vsakem poku. Ko greva ven, je do prve petarde še nekako, potem pa zgolj vlečenje domov in samo upam lahko, da je že prej opravil svoje biološke potrebe.

Rakete do neke mere še razumem, petard pa res ne.

LP,
Herr Flick
:o
herr Flick
 
Prispevkov: 65
Član od: tor. 8.nov.2011 23.01

Re: Petarde

Odgovor blade runner čet. 8.jan.2015 19.29

Jaz sicer nisem nekdo, ki je kot mulc metal petarde, a me je 'običajna' tema pritegnila k odgovarjanju.

Ravnokar so poročali, da je v nekem hlevu na gorenjskem poginil en mesec star teliček, ker je pod zvoki petard skočil čez hlevsko ogrado, obležal na minusu in se podhladil do te mere, da so mu odpovedali organi.

Mislim si, da so metalci petard človeški mladiči, ki imajo o sebi zelo slabo mnenje. Pok, ki ustrahuje mimoidoče, jim daje občutek, da so močnejši od tistega, ki 'trzne'. Tako build-ajo svoj ego.

Škoda, da družba ne zna nabuildat ega takim mladičem.
blade runner
 
Prispevkov: 4
Član od: pon. 5.jan.2015 19.21

Re: Petarde

Odgovor aceofs čet. 21.dec.2023 23.20

blade runner je napisal/-a:Jaz sicer nisem nekdo, ki je kot mulc metal petarde, a me je 'običajna' tema pritegnila k odgovarjanju.

Ravnokar so poročali, da je v nekem hlevu na gorenjskem poginil en mesec star teliček, ker je pod zvoki petard skočil čez hlevsko ogrado, obležal na minusu in se podhladil do te mere, da so mu odpovedali organi.

Mislim si, da so metalci petard človeški mladiči, ki imajo o sebi zelo slabo mnenje. Pok, ki ustrahuje mimoidoče, jim daje občutek, da so močnejši od tistega, ki 'trzne'. Tako build-ajo svoj ego.

Škoda, da družba ne zna nabuildat ega takim mladičem.

se strinjam
aceofs
 
Prispevkov: 16
Član od: tor. 26.jul.2022 13.51

Re: Petarde

Odgovor jakabasej9 pon. 22.jan.2024 5.13

blade runner je napisal/-a:Jaz sicer nisem nekdo, ki je kot mulc metal petarde, a me je 'običajna' tema pritegnila k odgovarjanju.

Ravnokar so poročali, da je v nekem hlevu na gorenjskem poginil en mesec star teliček, ker je pod zvoki petard skočil čez hlevsko ogrado, obležal na minusu in se podhladil do te mere, da so mu odpovedali organi. [

Mislim si, da so metalci petard človeški mladiči, ki imajo o sebi zelo slabo mnenje. Pok, ki ustrahuje mimoidoče, jim daje občutek, da so močnejši od tistega, ki 'trzne'. Tako build-ajo svoj ego.

Škoda, da družba ne zna nabuildat ega takim mladičem.

Razumem tvoje razmišljanje o tej temi
jakabasej9
 
Prispevkov: 4
Član od: pon. 22.jan.2024 5.05


Vrni se na Razno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 0 gostov