slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
Ali je sploh ljubezen pri njej? • Strokovnjak odgovarja in svetuje • Psihoterapija forum

Ali je sploh ljubezen pri njej?

Odgovori, svetovanje, komentarji strokovnjaka

Ali je sploh ljubezen pri njej?

Odgovor drofenik34 čet. 13.mar.2014 10.27

Lp imam problem prosim ,če mi lahko gdo svetuje. Z punco sma bila skupaj malo več kot 2 leti star pa sem 21 ona pa 19. Študirala je v mb tako, da sva se videvala samo med vikendi ampak samo pol leta prej sma bila večkrat skupaj. Zadnje čase od kar je v mb ! je prisla domov prav čudna ni pokazala prave ljubezni in imel sem občutek da se je spremenila ni več bilo nežnosti in prav bolj malo ji je bilo do crkljanja spolnih fantazij ob večirih. Včasih se ji ni dalo nič. Vedno je hotela sama ven z kolegicami z mano pa ne. Pa tudi v mb je hodila ven in mi včasih ni bilo fajn , zato sem ji tudi povedal in je bila takoj jezna name če sem kaj rekel . Potem sma se skregala in blizal se mi je rojstni dan do takrat sva se pobotala in za rojstni dan mi ni kupila nič še čestitala mi je bolj tako ampak kako nato gledate vi? sej nisem pricakoval veliko samo kaksna malenkost če me ima res rada ? Potem sem imel nezgodo umrl mi je najblizji seveda me je tolazila kaksen teden nato se je obnasala koda ni nic bolj malo me poklicala in hodila ven z kolegicami. Vedno je bila jezna na stvari ,če ji je moja sestra rekla ,da si lahko sama naredi jest ali podobno ,zato je povedala njeni mami naj se lepše obnaša tudi do mene . In tako je bla jezna na mojo familijo in jo zalila tudi mene ,da kje me je našla da nisn pravi moški in mi sponašala stvari :( nakoncu sma se skregala in me pustila 2 tedna po izgubitvi najblizjega. Ni ji mar kako se počutim. Sama je rekla da ne misli vec tega prenast. In sem jo pustil primiru. Sedaj pa mi piše spet po nekaj dneh , da me ne more pozabit da me se vedno ljubi in me ima rada , čeprav zveza med nama ni več možna in da če se lahko še v živo poslovima. Ali me samo traca , zdi se mi nesramno , ker ji ni mar da sem zgubil očeta. Jaz sem ji odgovoril pa rekel , da te mam rad in se še lahko zmenima pa vse. Nato je spet odgovorila ,da ne ve kaj bi če je pripravljena to prenašat . Vsi smo pa bili zelo dobri do nje vedno sem naredil zanjo ,kar je hotela. Ali je razvajena prevec ?
Kaj je z njo je kriva družba ali hoče bit sama ? Sem pa njen prvi fant . kaj naj naredim rad jo imam zelo mogoče preveč je še vredno trpeti zarad takšne punce ?
drofenik34
 
Prispevkov: 2
Član od: čet. 13.mar.2014 9.33

Vrni se na Strokovnjak odgovarja in svetuje

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 0 gostov

cron