slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
Zakaj smo danes v redu? • Razno • Psihoterapija forum

Zakaj smo danes v redu?

Splošne razprave, debate ...

Re: Zakaj smo danes v redu?

Odgovor Calla pon. 7.jun.2010 7.08

Ker je tako lepo jutro :ljubezen:
Uporabniški avatar
Calla
 
Prispevkov: 17
Član od: sr. 21.apr.2010 6.32

Re: Zakaj smo danes v redu?

Odgovor valentina pon. 7.jun.2010 20.45

Danes sem v redu, ker sem po dolgih letih srečala svojega nekoč najboljšega prijatelja... Najprej mi je bilo nerodno :oops: , potem pa sem se čisto sprostila in zares uživala v njegovi družbi... :)
valentina
 
Prispevkov: 18
Član od: sr. 12.maj.2010 7.36

Re: Zakaj smo danes v redu?

Odgovor maca ned. 13.jun.2010 12.40

jaz sem pa vredu, ker sem jedla ful dobro pico :ljubezen:
maca
 
Prispevkov: 16
Član od: tor. 13.apr.2010 19.14

Re: Zakaj smo danes v redu?

Odgovor venerinsin sob. 29.jun.2013 12.40

danes se imam lepo ker sem sam s seboj, ker poslusam glasbo, pisem na tem forumu, po dolgem casu delam krasno delo: prenavljam eno staro mizo na nacin kjer res uzivam, ker sem vceraj nasel super gnojilo za pardiznike in jih danes zalivam, ker sem povrtal po eni boleci temi iz preteklosti s pomocjo stare sosolke, ker je tam nekje moja punca, ki zivi....
zato se imam danes v redu.
venerinsin
 
Prispevkov: 111
Član od: ned. 23.jun.2013 10.38

Re: Zakaj smo danes v redu?

Odgovor venerinsin pon. 1.jul.2013 11.30

danes sem v redu, ker se zavedam, da je na youtubu toliko dobrih ljudi, ki z nami delijo pomoc, lepo glasbo... ker imam roke in noge, ker zivim, ker lahko diham.......... ker lahko opravljam preprosta opravila, v topli hisi, kjer me ne cakajo nemci, da me bojo umorili.......
danes sem v redu, ker je tale forum, kjer lahk praznim svojo stisko.........
ker so mi doloceni ljudje to omogocili..........
danes sem v redu, ker mi je toliko dobrih ljudi in dogodkov ze stopilo na pot, ki so mi dobrohotno pomagali, me spodbujali in me imeli radi za to kar sem........
((hvalezen sem muham, ker ce jih ne bi bilo, ne bi videl macjega dreka in bi stopil nanj, hvala muhe.... LOL ))
venerinsin
 
Prispevkov: 111
Član od: ned. 23.jun.2013 10.38

Re: Zakaj smo danes v redu?

Odgovor swatantrata pon. 1.jul.2013 11.59

Ker poslušam tole youtube že cel dan, zelo sede in lahko mini-plešem zraven, ne da bi mi kdo težil.
:skace:
swatantrata
 
Prispevkov: 23
Član od: pon. 30.jul.2012 23.36

Re: Zakaj smo danes v redu?

Odgovor aceofs ned. 14.jan.2024 23.55

[quote="la luna"]Hoj :pomezik: !

Kje to sije sonce danes, oziroma je sijalo, pri nas je mraz in oblaki, drugače pa sem danes kar tako in drugače: vredu sem, ker sva s hčerko skupaj pekli palačinke, potem pa še kartali, malo manj vredu sem, ker mi s padanjem lune pada energija pa še zobarka me je obdelovala celo večnost :jao dobro mi je delo, ker sem eni osebi povedala glede enih občutkov o nečem, čeprav nisem sigurna, da je ta oseba to najboljše sprejela, sva pa nekako razčistila, vsaj upam :kaj čem:

super misli
aceofs
 
Prispevkov: 16
Član od: tor. 26.jul.2022 13.51

Prejšnja

Vrni se na Razno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 0 gostov

cron