slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
Živjo, malo pomoči/nasvet • Za nove na forumu • Psihoterapija forum

Živjo, malo pomoči/nasvet

Za vse, ki ste prvič na forumu, še sveže prijavljeni. Tukaj lahko narediš prve korake, napišeš kaj o sebi, o tem, kar ti leži na duši, pozdraviš druge ...

Živjo, malo pomoči/nasvet

Odgovor Koli tor. 12.feb.2013 10.44

Pozdravljeni :)

Pred časom me je v prsih zelooo močno stisnilo, kar se je potem tudi ponavljalo dan za dnem. Obiskala sem svojo osebno zdravnico s katero sva ugotovili da me daje tesnoba. Stara sem 25 let in res mi nekako življenje ni najbolj postlano z rožicami. Z "ovirami" sem se nekako uspešno soočala oz vsaj mislila sem tako... zdaj pa je počasi začelo vse skupaj lezti na plano. Težav ne želim samo zatreti s tableti, se mi zdi da bi mi bolj prav prišel pogovor z kakšnim strokovnjakom, da se nekako naučim bolje spoprijemati s stresom. Z zdravnico sva se zmenili, da mi bo napisala napotnico za psihoterapevta (oz nekoga s katerim se bom lahko pogovorila bolj podrobno o stvareh ki me težijo in mi bo pomagal priti do nekih zaključkov), jaz pa moram pobrskati kje je kakšen na koncesijo. Našla sem en link kjer je napisanih več iz cele Slo., pa me zanima ali ima kdo kakšno dobro izkušnjo s katerim od dr. iz Ljubljane, ali teh iz linka: http://www.nebojse.si/portal/index.php? ... Itemid=37?? Pomembno je to da je na koncesijo sploh pa če mi kdo lahko katerega še priporoči iz lastnih izkušenj... Lahko tudi kot samoplačniško pa bom poklicala in vprašala ali imajo možnost tudi na koncesijo.

Najlepša hvala in lep pozdrav
Koli
 
Prispevkov: 1
Član od: čet. 7.feb.2013 16.49

Vrni se na Za nove na forumu

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 0 gostov