slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
kako pa kaj vaša služba • Odnosi na delovnem mestu • Psihoterapija forum

kako pa kaj vaša služba

Mobing - trpinčenje na delovnem mestu, izgorelost (burn-out), stresorji ...

kako pa kaj vaša služba

Odgovor la luna pon. 17.maj.2010 21.02


oj!

Vidim, da o mobingu na delu še nihče ni nič napisal. Velikokrat pa poslušam ljudi, ki so zelo nezadovoljni z odnosi v svojih službah pa vendar vztrajajo v njih, za vsako ceno, ker je pač treba delat in služit denar, da plačaš položnice, pa poskrbeti za otroke...

Če postaja delo suženjstvo se mi to ne zdi ravno dobro in bi rekla, da je treba svoje zdravje postaviti pred vse. Kakšne so pa kaj vaše izkušnje s tem? Ste zadovoljni s svojo službo in odnosi na delovnem mestu??? Kako se rešite misli na službo ko ste doma, se znate izklopiti? In s kakšnim filingom stopate skozi vrata na svoje delovno mesto, ste polni volje in moči ali vam je že na vratih za bruhat? Sprašujem pa čisto resno.

Naj povem zase- včasih se doma zalotim, da razmišljam o službi, v glavnem se izklapljam. Zjutraj sem po navadi kar dobre volje in z veseljem začenjam nov dan- so pa tudi izjeme! Gledam pa za drugimi službami, ker se večno ne vidim tam kjer sem !
lp --<--@
la luna
 
Prispevkov: 39
Član od: pon. 17.maj.2010 20.24

Re: kako pa kaj vaša služba

Odgovor maca sr. 26.maj.2010 19.30

jaz sem ta teden dobila službo in sem sedaj še a 2-tedenski probi.
zadeva je takšna, da v bistvu prav rada grem v službo. po delavniku sem sicer utrujena, ker nisem navajena bit 6 ur skoncentrirano gledat v računalnik. tako da potem skočim na bicikel, da si prevetrim misli. drugače pa grem res z veseljem, ker mi je fajn delat. upam, da me vzame po probi v službo ... ker sem trenutno bolj na suhem s cekinčki pa tud zato, ker mi je delo fajn in se vidim v tej branži.
maca
 
Prispevkov: 16
Član od: tor. 13.apr.2010 19.14

Re: kako pa kaj vaša služba

Odgovor la luna pon. 31.maj.2010 20.26

ojla maca --<--@ !

Držim pesti zate in za tvojo službo, če je to to kar si želiš! :)
la luna
 
Prispevkov: 39
Član od: pon. 17.maj.2010 20.24

Re: kako pa kaj vaša služba

Odgovor Calath tor. 1.jun.2010 18.19

Fino, maca, upam, da boš dobila to službo, ti pa kakšno novo, la luna... pa jaz tudi --<--@

Jaz zaenkrat sicer nimam veliko izkušenj, ker nisem bil veliko zaposlen, ampak kolikor sem bil, lahko rečem, da so bili odnosi vredu in nisem imel težav. Razen, kar je problem mojih strahov, oz. socialne fobije.
Uporabniški avatar
Calath
 
Prispevkov: 44
Član od: čet. 6.maj.2010 17.36

Re: kako pa kaj vaša služba

Odgovor maca ned. 13.jun.2010 12.37

da javim, službo sem dobila :)
maca
 
Prispevkov: 16
Član od: tor. 13.apr.2010 19.14

Re: kako pa kaj vaša služba

Odgovor TiNaKey pet. 1.jun.2012 17.18

maca je napisal/-a:da javim, službo sem dobila :)


Čestitke - čeprav pozno, ampak sm predkratim prišla šele na ta forum in danes videla to novico.
Priponke
634695626985176520_frost.jpg
634695626985176520_frost.jpg (30.69 KiB) Videno 10763 krat
♥ Širiti ljubezen, truditi se po svojih najboljših močeh in biti neobremenjen s posledicami ali rezultati, to je življenje ♥
Uporabniški avatar
TiNaKey
 
Prispevkov: 11
Član od: tor. 29.maj.2012 18.21
Kraj: Okolica Ljubljane, proti primorski

Re: kako pa kaj vaša služba

Odgovor buba pet. 8.jun.2012 9.43

Služba, ki to ni.
Na Zvezi (ne bom je imenovala s polnim imenom) sem bila redno zaposlena leto, 9 mesecev in 29 dni. V tem času so mi pogodbo podaljševali na tri ali na pet mesecev, glede na poletne počitnice. Delala sem namreč v tiskarni Zveze, in ker je ta v juliju in avgustu zaprta, oziroma je bil "šef" na rednem dopustu, so pogodbo z menoj s prvim dnem julija prekinili, septembra pa sem jo ponovno podpisala. Nato spet januarja, ki je veljala do konca junija 2010, dokler ni "šef" obelodanil, da bom zaradi pomanjkanja denarja (denarja ni) delala po štiri ure na nekakšen obrazec. Minilo je leto, ko je "šef" izdavil, da je denarja veliko (denar je), a tokrat Upravni odbor ne dovoli Zvezi zaposliti novih ljudi. Kot primer je navedel računovodstvo, češ tudi v računovodstvu potrebujejo novega človeka, pa ga zaradi tega pomembnega organa ne smejo zaposliti. Nazadnje so seveda ga. Jaz pa sem pridno delala tako vse do letošnjega maja (da le Zveza ne bi imela z menoj prevelikih stroškov), dokler ... Ta trenutek (in verjetno še veliko prihodnjih) sem uradno nezaposlena.
Res je, kdo mi je kriv!
Pa še to! Vsem privoščim dobre službe, predvsem prijetne sodelavce, le "šefu" ne. Evo, pa sem povedala.
buba
 
Prispevkov: 1
Član od: pet. 8.jun.2012 6.38


Vrni se na Odnosi na delovnem mestu

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 0 gostov

cron