slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
Izgubljen ob ločitvi • Razhod, ločitev, razveza, izguba bližnjega • Psihoterapija forum

Izgubljen ob ločitvi

Izgubljen ob ločitvi

Odgovor Fogel tor. 14.avg.2012 8.20

Pred kratkim sem se ločil in se počutim popolnoma izgubljen. Sploh ne vidim več smisla, zakaj živeti. Prijatelji imajo družine in nikoli nimajo časa zame, posebej čez vikende, ko bi želel s kom na izlet, so vsi na družinskih izletih ali kosilih. Mi lahko svetujete, kaj naj sploh naredim, da ne bom tako sam, kako najdem kako družbo, ki bi me sprejela, kaj naj sploh naredim, da bo zame življenje spet dobilo kak smisel. Kako bi lahko prišel do koga, ki ima podobno izkušnjo ? Za odgovor se vam najlepše zahvaljujem.
Fogel
 
Prispevkov: 3
Član od: tor. 14.avg.2012 8.10

Re: Izgubljen ob ločitvi

Odgovor Nevenka tor. 14.avg.2012 16.36

Pozdravljen, Fogel na našem forumu. Res mi je žal, da se vam dogajajo tako težke stvari kot je ločitev in verjamem, da se v tem trenutku počutite precej zmedeno in negotovo. Ločitev je precej boleča in težka izkušnja, ki prinese s seboj veliko sprememb in novih izzivov, s katerimi pa se lažje spopadamo, če nismo sami. Zato bi vas povabila v našo terapevtsko skupino za ločene, ki se bo začela 6.9. ob 18.00. Razpored terminov in lokacija bosta objavljeni na naši spletni strani pod "aktualno". V skupini bomo izmenjavali izkušnje z ločitvijo in obdobjem po tem, imeli boste tudi možnost individualnega dela s terapevtom v skupini, predvsem pa boste deležni podpore udeležencev, ki doživljajo podobne izkušnje. Videli boste, da je to sicer težko obdobje, vendar se ga da preživeti in se na novo odpreti življenju.

Želim vam prijeten poletni dan in se veselim, da se nam pridružite --<--@
Nevenka
Uporabniški avatar
Nevenka
spec. psihoterapije transakcijske analize
 
Prispevkov: 703
Član od: tor. 13.apr.2010 18.04
Kraj: Ljubljana


Vrni se na Razhod, ločitev, razveza, izguba bližnjega

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 0 gostov

cron