slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
Ločitev staršev in otrok • Odnosi v družini • Psihoterapija forum

Ločitev staršev in otrok

Zlorabe (psihične, fizične, spolne), izguba bližnjega -
proces žalovanja ...

Ločitev staršev in otrok

Odgovor Jasna pet. 22.nov.2013 21.20

Pozdravljeni!

Na kratko bi opisala moj ''problem''. Sem mamica skoraj 3 leta stare punčke. Vedno sem si želela družino, ki bi živela v harmoniji in spoštovanju. S bivšim fantom sva bila 10 let skupaj. Zadnja leta sva se veliko kregala ampak sva bila optimistična, da bo vse vredu. 2011 sem rodila prečudovito punčko. Skupaj sva zdržala še dve leti nato sva šla narazen. Zdaj imava dober odnos, ne kregava se več, ponavadi se pogovarjava samo o temah, ki se tičejo najinega otroka, je pa seveda odvisno od dneva in razpoloženja. Na sodišču sva si priskrbela deljeno skrbništvo, hčerka živi v enem stanovanju, z bivšim fantom se pa dnevno menjava. En dan je on z njo v tem stanovanju, en dan pa jaz. To pa zato, da se otrok ne seli k očetu in mami. Stanovanje je od njenega očeta. Zdelo se mi je, da je to za otroka še najboljše. Zadnje dva meseca delam v službi cele popoldneve in sem zelo malo z otrokom. Čutim, da to vpliva na otroka (ponovno je začela lulat v hlačke, ni me več tako vesela, ko me vidi,...). Zadnjih 8 mesecev imam novega fanta, ki me razume (sicer nismo toliko časa skupaj kot bi si želela). Trenutno sem povsem čustveno zmedena. Želela bi slišati izkušnjo ločenih staršev, izvedeti kako ločitev vpliva na otroka in kje je potrebno najbolj pazit.

Hvala za odgovore. Bom zelo hvaležna za kakšno koli mnenje in izkušnjo :)

jessy
Jasna
 
Prispevkov: 1
Član od: pet. 22.nov.2013 20.57

Vrni se na Odnosi v družini

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 1 gost