slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
strah pred nastopanjem v javnosti • Nastopanje pred javnostjo • Psihoterapija forum

strah pred nastopanjem v javnosti

strah pred nastopanjem v javnosti

Odgovor valentina pon. 7.jun.2010 20.41

Vidim, da še nihče ni nič napisal na to temo, čeprav skoraj ne morem verjeti, da sem sama s svojo težavo. Ful me je strah, kadar moram kaj povedati pred drugimi, na kakšnem sestanku ali predstavitvi. Saj to ni pogosto, ampak ko se zgodi, bi najraje ostala doma, vzela bolniško in se skrila pod odejo... vedno imam občutek, da ga bom kaj polomila, da bom nekaj neumnega povedala ali pa da sploh nič ne bom povedala, da bom zablokirala totalno... :( :oops:
Bolj ko se pripravljam, težje je... in bolj me je strah...
Zanima me, kako drugi rešujete ta problem, če ga seveda imate in česa vas je strah...
valentina
 
Prispevkov: 18
Član od: sr. 12.maj.2010 7.36

Re: strah pred nastopanjem v javnosti

Odgovor Sky pon. 7.jun.2010 21.02

Valentina, seveda da nisi sama.
Imamo prav skupino za podporo in pomoč, kjer lahko srečaš še druge s takimi in podobnimi težavami.
Če še nisi bila, si lepo vabljena jutri (ali kakšen drugi torek - je na 14 dni) --<--@
na skupino za premagovanje strahu pred nastopanjem.
KDAJ: v tor. 8. jun. 2010 ob 18.00
KJE: Slovenčeva 95, Ljubljana - Bežigrad,
prostori podjetja B.P.d.o.o., poslovna stavba Hydroinženiringa

Drugače pa, nič razmišljat, nič kaj "komplicirat" - akcija, pa gremo! :)
Le pogumno, če imaš kakšne strahove, pomisleke, ker boš videla, da boš toplo sprejeta in da ni razloga za strah...
Je pa res, da vsakemu je prvič kaj nerodno in se je bilo za potruditi in zbrati pogum.
Samo, se pa splača, že zato, da sama pri sebi narediš korak naprej na poti premagovanja strahov!
Uporabniški avatar
Sky
 
Prispevkov: 54
Član od: pon. 12.apr.2010 22.32


Vrni se na Nastopanje pred javnostjo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 1 gost

cron