slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
strah pred nastopanjem • Nastopanje pred javnostjo • Psihoterapija forum

strah pred nastopanjem

strah pred nastopanjem

Odgovor Janja3215 ned. 27.okt.2013 0.56

Pozdravljeni.

Sem študentka prvega letnika in imam strah pred javnim nastopanjem. Tega straha se ne morem znebiti, tudi če se še tako pripravim na nastop ali pa mislim na kaj pozitivnega.
Rada bi prišla na srečanje, ki ga organizirate vi, zato me zanima kdaj je naslednji termin za delavnice, ki pomagajo pri premagovanje tega straha pred nastopanjem? ;)
hvala
Lp
Janja3215
 
Prispevkov: 1
Član od: ned. 27.okt.2013 0.50

Re: strah pred nastopanjem

Odgovor Nevenka ned. 27.okt.2013 17.20

Pozdravljena, Janja3215, z delavnicami za premagovanje strahu pred javnim nastopanjem bomo nadaljevali po novem letu, takrat bo obvestilo tudi na naši strani pod "aktualno". Zdaj se lahko priključiš skupini za premagovanje anksioznosti (vseh vrst, tudi pred javnim nastopanjem) in depresije, ki poteka vsak drugi torek v Gasilskem domu brdo, Brdnikova 14 ob 18.00. Nslednje srečanje je ta torek. Lahko ap se seveda oglasiš tudi na individualni terapiji, kjer je delo bolj usmerjeno in zelo intenzivno.

Lep večer ti želim
Nevenka
Uporabniški avatar
Nevenka
spec. psihoterapije transakcijske analize
 
Prispevkov: 703
Član od: tor. 13.apr.2010 18.04
Kraj: Ljubljana

Re: strah pred nastopanjem

Odgovor Valdi tor. 29.okt.2013 16.37

Nekoč sem slišal da pomaga nastop pred pravim začetkom simulirati. Npr. postaviš pliškote predse, ki simulirajo publiko ter ostale ljudi in nato treniraš. Na ta način nameravam js simulirati svoj zagovor diplome, do katerega kot kaže, ni več daleč.
Valdi
 
Prispevkov: 113
Član od: pet. 15.apr.2011 4.04

Re: strah pred nastopanjem

Odgovor Nevenka tor. 28.okt.2014 10.09

Pozdravljen, Valdi, če imaš čas, te vabim na delavnico premagovanja strahu pred javnim nastopanjem, ki bo konec novembra, točneje v petek, 28.10 in soboto 29.10 od 17.00 do 20.00. Tam bomo vadili nastopanje, retoriko in se načili tehnik premagovanja strahu.

Lep dan ti želim:-)
Nevenka
Uporabniški avatar
Nevenka
spec. psihoterapije transakcijske analize
 
Prispevkov: 703
Član od: tor. 13.apr.2010 18.04
Kraj: Ljubljana


Vrni se na Nastopanje pred javnostjo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 1 gost