slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
Totalno zmedena • Ljubezen, partnerski odnosi • Psihoterapija forum

Totalno zmedena

Totalno zmedena

Odgovor Andrejamix pet. 13.dec.2013 23.43

sem čisto zmedena glede moje veze. s fantom sma skupaj že 9 mescov in ko sma skupaj nama je vedno fajn, se razumema in vse.. Problemi so se začeli z moje strani, ko sem zvedla da je ostal v kontaktu s svojo bivšo- s katero je bil 6 mescov skupaj. Sam mi tega ni povedo, da je še vedno v stiku z njo to sem sama ugotovila... in tudi zdaj se slišita na vsake toliko čase, si vse poveta.. tudi na pijačo kdaj greta... mene vse to moti, ampak tega on enostavno ne bo spremenil... sama mu glede tega toliko gnjavim... in ne vem če je to prav, se za brezveze sekiram..in potem ko se vedno o tem menima sma oba slabe volje.. tudi ko mu ona piše, mu napiše dragi, ki si, kaj delaš... to se mi ne zdi čist normalno.. ali pač?'
Potem ima tudi kolegico, za katero trdi da mu je najboljša kolegica... za njo bi imel tudi vsaki dan čas po 3 - 4ure in mu nebi bil problem se z njo menit in vse to... medtem ko pa midva, se zaradi razdalje večinoma vidima med vikendom in tudi takrat ko sma skup, že zaspi zvečer ob 11... ni toliko komunikacije, pravi da mu je lepo z mano ležat... jaz pa hočem tudi malo drugačnega dogajanja... ne razumem potem, kaj se potem toliko za menit in videt vsaki dan s svojo kolegico, če z mano ne more?? nvm, je še sploh vredu da vztrajam pri tem.. akj naj nardim?
Andrejamix
 
Prispevkov: 1
Član od: pet. 13.dec.2013 23.35

Vrni se na Ljubezen, partnerski odnosi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 1 gost