slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
spoznaj me • Depresija • Psihoterapija forum

spoznaj me

Depresija - depresivna motnja razpoloženja - "depra";
trajnejše stanje potrtosti, žalosti, nemoči, nihanja razpoloženja ...

spoznaj me

Odgovor rabimprijateljico čet. 1.avg.2013 1.06

Nekaj melega že pisala na forum, sem nova tukaj sem osamljena in brez družbe, sem trpela za
depresijo, imam grozne izkušnje, k bi jih rada pozabila, samo se mi zdi, da ni zdaj moj problem trenutni
problem, k me teži je, da si tako močno želim dobro prijateljico, ki bi se dobro razumeli, bili nezdružljivi
pa sem že iskala na nekaj forumih napisala, da iščem prijateljico napisala svoj EMEIL, da bi se mogoče
katera oglasila, pa sem potem po 1 letu dni kar obupala, sem na tabletih cipralex že pol leta in še sama
sebe iščem, ker sem borka in imam veliko volje sem veliko boljše ampak to še ne pomeni, da si kaj ne smem
želeti, kot sem rekla, že dolgo časa iščem prijateljico, našla sem neko dobro ampak zaradi razdalalje
in drugih problemov ne najdeva čas eno za drugo, zdi se mi pa , da sva si nekje podobni nekje pa ne
tako, da mislim, da ne bova tako veliko v stiku več, bi pa našla sebi podobno, da se ujameva in priznam, da sem
že eno leto, da bi kaj našla..... pa se nič ne pokaže, se mi zdi, da je z mojo depresijo veliko bolje saj sem
znižala tablete ampak razumumem, da bom še veliko delala na sebi, me teži pa ta problem....

hm mi svetujete ali pa mi pišete, če ste tudi na enakem kot jaz. :)
rabimprijateljico
 
Prispevkov: 4
Član od: čet. 18.jul.2013 19.34

Re: spoznaj me

Odgovor izkloplena čet. 1.avg.2013 15.35

Pozdravljena!

Tudi jaz sem osamljena in brez družbe :( , se še spopadam z depresijo in socialno fobijo. Tako, da mislim, da nisi edina ;) , sploh pa je v teh časih tega skoz več. Sama sem stara 27 let in prihajam z gorenjskega konca. Tudi jaz jemljem antidepresive.
Vesela bi bila vsakega novega navezanega stika prek neta, če je še kdo tukaj tudi za naj mi kar piše.

Lp
izkloplena
 
Prispevkov: 5
Član od: pet. 5.okt.2012 23.43

Re: spoznaj me

Odgovor rabimprijateljico čet. 1.avg.2013 22.23

izkloplena je napisal/-a:Pozdravljena!

Tudi jaz sem osamljena in brez družbe :( , se še spopadam z depresijo in socialno fobijo. Tako, da mislim, da nisi edina ;) , sploh pa je v teh časih tega skoz več. Sama sem stara 27 let in prihajam z gorenjskega konca. Tudi jaz jemljem antidepresive.
Vesela bi bila vsakega novega navezanega stika prek neta, če je še kdo tukaj tudi za naj mi kar piše.

Lp


Jaz se pa preselila iz Kranja na primorsko joj škoda :(
rabimprijateljico
 
Prispevkov: 4
Član od: čet. 18.jul.2013 19.34

Re: spoznaj me

Odgovor rabimprijateljico čet. 1.avg.2013 22.26

jaz pa danes obupala čist heh nič ne bo :( :(
rabimprijateljico
 
Prispevkov: 4
Član od: čet. 18.jul.2013 19.34

Re: spoznaj me

Odgovor Mony72 tor. 13.avg.2013 14.15

Jaz bi tudi rabla eno pametno prijateljico......sem pa sicer poročena, vendar precej na tleh. Sem pa iz Kranja.
Mony72
 
Prispevkov: 4
Član od: tor. 13.avg.2013 14.12

Re: spoznaj me

Odgovor Carovnica87 čet. 9.jan.2014 23.45

Punce, pišete si vseeno lahko, čeprav ste oddaljene druga od druge. Pa tudi vedno je možno, da se dobite, pa čeprav le nekajkrat na leto. Uživajte in ne mislite le na slabo. :D
Carovnica87
 
Prispevkov: 2
Član od: čet. 9.jan.2014 23.24

Re: spoznaj me

Odgovor Valdi pet. 10.jan.2014 1.12

Carovnica87 je napisal/-a:Punce, pišete si vseeno lahko, čeprav ste oddaljene druga od druge. Pa tudi vedno je možno, da se dobite, pa čeprav le nekajkrat na leto. Uživajte in ne mislite le na slabo. :D

Nič ni narobe če navežejo stik in si pišejo, toda na dolgi rok to ni dobro. Nekajkrat letno (ali pa še to ne) se bodo videvale, ostale dni si pa bodo pisale preko neta? Ravno zaradi napredka tehnologije so ljudje še bolj osamljeni in odtujeni. Nobena tehnologija ne more nadomestiti stikov v živo. Tukaj tiči slabost spoznavanja preko spleta; z nekom se na netu noro ujameš, potem pa ugotoviš da zadeva ni najbolj posrečena bodisi zaradi oddaljenosti, bodisi pomanjkanja časa, bodisi česa tretjega.
Valdi
 
Prispevkov: 113
Član od: pet. 15.apr.2011 4.04

Re: spoznaj me

Odgovor Carovnica87 pet. 10.jan.2014 12.04

Valdi je napisal/-a:
Carovnica87 je napisal/-a:Punce, pišete si vseeno lahko, čeprav ste oddaljene druga od druge. Pa tudi vedno je možno, da se dobite, pa čeprav le nekajkrat na leto. Uživajte in ne mislite le na slabo. :D

Nič ni narobe če navežejo stik in si pišejo, toda na dolgi rok to ni dobro. Nekajkrat letno (ali pa še to ne) se bodo videvale, ostale dni si pa bodo pisale preko neta? Ravno zaradi napredka tehnologije so ljudje še bolj osamljeni in odtujeni. Nobena tehnologija ne more nadomestiti stikov v živo. Tukaj tiči slabost spoznavanja preko spleta; z nekom se na netu noro ujameš, potem pa ugotoviš da zadeva ni najbolj posrečena bodisi zaradi oddaljenosti, bodisi pomanjkanja časa, bodisi česa tretjega.


Se strinjam s tvojo izjavo, dolgoročno postane to problem. Vem, je tudi meni bilo tako. Ampak ta čas, ki sva ga imela preko spelta je bil neprecenljiv. Je bilo vredno, čeprav v živo ni nikoli bilo tako čudovito. Sem dobila neko izkušnjo in vem, da se večina obnaša drugače preko spleta, kot pa v živo. :) Nisem nič slabega mislila.
Carovnica87
 
Prispevkov: 2
Član od: čet. 9.jan.2014 23.24

Re: spoznaj me

Odgovor depresivna čet. 13.feb.2014 19.44

Res je da net ne more nadomestiti stikov v živo ampak povem vam da je bil net EDINO moje upanje ko sem bila v tujini... EDIN moj stik z slovenijo ki me je ohranjal v življenju... neko upanje.. na žalost je bilo tako. Je pa res kot pravi V. da se lahko super ujameš a je problem oddaljenost...
depresivna
 
Prispevkov: 6
Član od: sr. 5.feb.2014 20.01


Vrni se na Depresija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 1 gost