slika1

Ponovno odkrijte sebe!

jazsemvredu-naslovna2

Življenje brez strahu!

jazsemvredu-naslovna3
depresija? • Depresija • Psihoterapija forum

depresija?

Depresija - depresivna motnja razpoloženja - "depra";
trajnejše stanje potrtosti, žalosti, nemoči, nihanja razpoloženja ...

Re: depresija?

Odgovor benjaminka70 pon. 26.jul.2010 13.17

Pozdrav Rene,

haaalooooo.....kam si pobegnil.....si se skregal z nami...????? :pomezik:

Halo, daj se javi...jaz sem tečna...ženska sem...kaj češ.... :D

Imej lep dan,

N.
benjaminka70
 
Prispevkov: 13
Član od: čet. 22.jul.2010 9.00

Re: depresija?

Odgovor rene tor. 27.jul.2010 8.46

Lep pozdrav vsem skupaj!

Najprej se opravičujem, ker vam nisem nič odgovarjal...nekako se poskušam prebijat in morem rečt, da mi skoraj uspeva! Zamotiti se poskušam na takšen način, da sem veliko aktiven odzunaj...(po dolgem času sem spet začel igrati nogomet, veliko se pogovarjam s prijatelji o vsem, doma me ni skoraj nič, ker poskušam biti v družbi, danes grem celo na morje za par dni...) Boljše je vsekakor, vendar tisti občutek utesnjenosti nikakor ne mine! Znam se prepričati, da je prav tak, da nisva skupaj...ampak me spet čez nekaj časa kakšna stvar spomni na naju in me zabije! Najhujše je, ko se zjutraj zbudim...zvečer se lahko prepričam, da zaspim v miru, vendar se z jutrom začne spet vse na novo! Danes sem recimo imel spet groozne sanje in si na tak način pokvarim cel dan! Zaradi tega si najbrž tudi prisilno želim "punce" ob sebi...ker mislim, da bom na tak način lažje prebolel in začel na novo živet, brez misli na njo! Zraven vsega pa se seveda bojim, da mi ne bo nikoli uspelo najt prave ljubezni in bom na koncu ostal sam, osamljen...star sem 25 let in vsi mislijo, da sem še premlad, da bi razmišljal o takšnih stvareh! Želim si samo, da bi izginil ta občutek...
rene
 
Prispevkov: 5
Član od: sob. 24.jul.2010 9.56

Re: depresija?

Odgovor Little Prince tor. 27.jul.2010 8.58

Rene živjo,

občutek ne bo izginil, dokler se ne boš soočil z njim in ga začel reševati. Lahko se zamotiš z drugimi stvarmi, vendar občutek bo še vedno tam in te bo spremljal dokler ga ne boš rešil.

LiP
Uporabniški avatar
Little Prince
 
Prispevkov: 12
Član od: ned. 13.jun.2010 18.08

Re: depresija?

Odgovor keysha sr. 27.okt.2010 18.49

OJ,
Rene si razmišljal,da bi si našel kakšno prijateljico,najprej prijateljico cca.leto dni pol pa,če bi bla za skupaj pa kaj več.
Al pa mogoče le pogovori z kar neko osebo,ki se ti bo zdela ok.
Počasi se daleč pride!
VSO SREČO!
keysha
 
Prispevkov: 2
Član od: sr. 27.okt.2010 18.39

Re: depresija?

Odgovor vanesa ned. 28.avg.2011 22.10

Heii.. 3x prestala depresijoo.. kdorkoli lahko kaj vpraša glede tega kako se začne,posledice..itd. :D
vanesa
 
Prispevkov: 2
Član od: ned. 28.avg.2011 22.05

Prejšnja

Vrni se na Depresija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: (ni prijavljenih) in 3 gostov

cron